Kronika Policyjna

Dwaj piraci drogowi stracili prawo jazdy

Dwaj piraci drogowi stracili prawo jazdy

Policjanci ruchu drogowego w dni świąteczne czuwali nad bezpieczeństwem kierowców poruszających się po drogach powiatu niżańskiego. W poniedziałek zatrzymali do kontroli drogowej dwie osoby, które w terenie zabudowanym przekroczyły dopuszczalną prędkość powyżej 50 km/h. Kobieta i mężczyzna stracili prawo jazdy na 3 miesiące.

W czasie Świąt Wielkanocnych drogi powiatu niżańskiego były patrolowane przez większa liczbę policjantów. Funkcjonariusze sprawdzali przede wszystkim stan trzeźwości kierowców oraz jazdę z dopuszczalną prędkością. Podczas Świąt niżańscy policjanci zatrzymali trzech kierowców pod wpływem alkoholu. Rekordzista został zatrzymany w sobotę, w Hucie Deręgowskiej. 44-letni kierowca matiza o godz. 12, miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy, pojazd oddali pod opiekę rodzinie.

W lany poniedziałek w Nowosielcu i Rudniku nad Sanem funkcjonariusze kontrolowali prędkość kierowców, w miejscach zaznaczonych jako zagrożone na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. W Nowosielcu o godz. 8 zatrzymali do kontroli mieszkańca Nowego Dzikowca. 31-letni kierowca opla miał na liczniku 106 km/h przy ograniczeniu do 50. Z taką samą prędkością jechała 38-letnia mieszkanka Sandomierza, która została zatrzymana do kontroli drogowej o godz. 18 w Rudniku nad Sanem. Kobieta i mężczyzna stracili prawo jazdy na 3 miesiące.

Źródło: KPP Nisko

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Zaginął urzędnik gminy Ulanów-Bartek Pucko

rni24.eu4 marca 2021

Policjanci poszukują właścicieli skradzionych przedmiotów

rni24.eu3 marca 2021

Czujność sąsiadów pomogła zatrzymać włamywaczy

rni24.eu3 marca 2021

Nietrzeźwy, nastoletni włamywacz- zamknięty w sklepie

rni24.eu2 marca 2021

Zabrał kluczyki pijanemu kierowcy

rni24.eu1 marca 2021

Nietrzeźwi mężczyźni leżeli na jezdni

rni24.eu23 lutego 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

rni24.eu22 lutego 2021

Policjanci uratowali kobietę

rni24.eu17 lutego 2021

Za kradzież perfum trafił do aresztu

rni24.eu16 lutego 2021