Rozrywka

Dobry start „Orlików” Srebro dla Adriana Słońca

W zakończonych  szachowych  Mistrzostwach województwa podkarpackiego w szachach aktywnych (Podkarpacka Szachownica) spory sukces odnotował Adrian Słoniec UKS „Orlik” Rudnik nad Sanem zajmując miejsce drugie w kategorii juniorów do lat 15-tu. Na wysokim miejscu czwartym uplasował się Bartosz Mierzwa, Jan Maczuga był dziewiąty a Adrian Toniak zajął miejsce dziesiąte. W kategorii wiekowej do lat 12 Wiktoria Cagara wywalczyła miejsce szóste. W kategorii wiekowej do lat 10 dzielnie walczył Filip Cagara zajmując miejsce 11-te. Mistrzostwa rozegrane w Wysokiej  kI Łańcuta zgromadziły na starcie 175 zawodników z różnych miast Polski i stały na wysokim poziomie.
Uroczyste zakończenie turnieju miało szczególny charakter, przed wręczaniem  nagród zwycięzcom organizator zapewnił ciekawy program artystyczny.