sport

Danuta Urbanik poza finałem w RIO

Zawodniczka Katolickiego Klubu Sportowego Victoria zajęłą 10 miejsce w swoim biegu półfinałowym z czasem 4.11.34 i nie awansowała do finału biegu na 1500 metrów.

Jak przyznała w rozmowie z naszym portalem -Moje marzenia jako sportowca się spełniają, reprezentuję swój kraj na igrzyskach olimpijskich , byłam dobrze przygotowana mimo wielu przeszkód które mnie spotkały.

W tym samym półfinale biegła koleżanka Danuty z reprezentacji aktualna mistrzyni Europy na 1500 m Angelika Cichocka i zajęła ostatnie miejsce. Jedyną polką która awansowała do finału była Sofia Ennaoui która z czasem 4.05.29 zajęła 6 miejsce.