Kronika Policyjna

Czterech kierowców straciło prawa jazdy

Czterech kierowców straciło prawa jazdy

Cztery prawa jazdy zatrzymali niżańscy policjanci podczas świąt. Trzech kierowców straciło uprawnienia na 3 miesiące za przekroczenie prędkości, czwarty za stworzenie zagrożenia w ruchu w czasie zatrzymywania pojazdu do kontroli drogowej. Miejsca, w których zostali zatrzymali zostały naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa przez mieszkańców powiatu.

Drogi krajowe nr 19 i 77, biegnące przez niżański powiat, są najczęściej zaznaczane przez mieszkańców, jako zagrożone przekroczeniami prędkości. W okresie świątecznym czterech kierowców straciło na nich prawa jazdy.
W piątek wieczorem policjanci kontrolowali prędkość kierowców w Nowosielcu. Funkcjonariusz dał sygnał do zatrzymania kierowcy pojazdu, który przekroczył prędkość. Policjant w kamizelce i z latarką, wyszedł na pas ruchu. W tym czasie zza kolumny wyłonił się opel i próbował wyprzedzić zatrzymywany pojazd. Po chwili zaczął hamować i zmusił do tego również inne pojazd. Za kierownicą opla siedział 19-latek, który uprawnienia otrzymał pół roku temu. W styczniu spowodował pierwszą kolizję. Tłumaczył, że się spieszy. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Mandatem został również ukarany kierowca, który przekroczył prędkość.

Kolejne prawo jady stracił kierowca volkswagena, który został zatrzymany w Katach. 26-latek miał na liczniku 113 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Policjanci nałożyli na niego mandat karny.

Z prędkością 104 km/h jechał w Rudniku nad Sanem kierowca pojazdu marki Peugeot. Mieszkaniec Stalowej Woli stracił prawo jazdy i dostał mandat.

Rekordzista miał na liczniku 124 km/h. Został zatrzymany w Chałupkach. Kierowca pochodzący z Tarnogrodu stracił prawo jazdy i dostał mandat.

Źródło: KPP Nisko 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Obowiązkowe wyposażenie roweru

rni24.eu30 maja 2020

Spotkanie on-line z niżańskim policjantem

rni24.eu29 maja 2020

Policjanci zabezpieczyli nielegalny tytoń

rni24.eu26 maja 2020

Młoda kobieta pędziła 140 km/h w terenie zabudowanym

rni24.eu25 maja 2020

Kolejne zatrzymanie w Nisku za posiadanie narkotyków

rni24.eu22 maja 2020

15 maja Międzynarodowy Dzień Rodzin

rni24.eu15 maja 2020

Pijany uderzył w znak drogowy i dachował

rni24.eu11 maja 2020

Stracili prawo jazdy za nadmierną prędkość

rni24.eu10 maja 2020

19-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

rni24.eu6 maja 2020