Kronika Policyjna

Bójka i kradzież na stacji benzynowej

Bójka i kradzież na stacji benzynowej

Zarzuty pobicia usłyszeli trzej młodzi mieszkańcy Niska. Całe zajście zostało zarejestrowane przez monitoring na stacji benzynowej. Kamera nagrała również kradzież artykułów ze sklepu na stacji przez dwóch mężczyzn.

Niżańscy funkcjonariusze prowadzą postępowanie w sprawie pobicia mieszkańca Rudnika nad Sanem, które miało miejsce pod koniec stycznia br. na stacji benzynowej w centrum Niska. Całe zajście zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

pobicie_nisko

Policjanci ustalili, że w trakcie zdarzenia w sklepie na stacji przebywała grupa siedmiu pijanych mężczyzn. Jeden z nich wyszedł na zewnątrz i podszedł do samochodu stojącego przy dystrybutorze. Szarpał za klamki i uderzał w pojazd. Właściciel wyszedł do niego i próbował go uspokoić. Ze sklepu wyszła grupa nietrzeźwych mężczyzn. Na miejscu wywiązała się szarpanina. Właściciel samochodu został uderzony pięścią w twarz. Następnie przewrócony na ziemię. Trzech mężczyzn kopało go.

Poszkodowanemu udało się wsiąść do pojazdu i powiadomić policję. Przybyli na miejsce policjanci wylegitymowali grupę pijanych mężczyzn. Ostatecznie zarzuty pobicia usłyszeli trzej mężczyźni w wieku 22, 24 i 26 lat.

Na podstawie zapisu monitoringu, który znajdował się w sklepie, dwóch z napastników usłyszy również zarzuty kradzieży artykułów spożywczych. Wykorzystując zamieszanie i nieuwagę sprzedawcy, ukradli czekolady, napoje energetyczne i prezerwatywy.

źródło: KPP Nisko

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Kronika Policyjna

Nietrzeźwi mężczyźni leżeli na jezdni

rni24.eu23 lutego 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

rni24.eu22 lutego 2021

Policjanci uratowali kobietę

rni24.eu17 lutego 2021

Za kradzież perfum trafił do aresztu

rni24.eu16 lutego 2021

Policjanci poszukują zaginionego

rni24.eu15 lutego 2021

Mężczyzna podtruł się czadem

rni24.eu9 lutego 2021

Niżańska Policja ostrzega przed oszustami

rni24.eu5 lutego 2021

Spotkanie z uczniami w ramach zbliżającego się “Dnia bezpiecznego internetu”

rni24.eu1 lutego 2021

Policjanci i funkcjonariusze KAS zabezpieczyli narkotyki

rni24.eu29 stycznia 2021