Fotorelacje

Biegiem wygrali z cukrzycą

„Wygraj z cukrzycą”- to hasło biegu, który został zorganizowany w ramach 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rudniku nad Sanem. Głównym celem imprezy było nagłośnienie problemu, jakim jest zwiększająca się liczba osób chorujących na cukrzycę. Cała inicjatywa miała pokazać diabetykom, że mogą liczyć nie tylko na wsparcie WOŚP, ale także całego społeczeństwa.

Mimo niesprzyjającej aury, uczestnicy pokonali 5 oraz 10 – kilometrową trasę. Pierwsze miejsce w kategorii młodzieży gimnazjalnej zajął Radosław Moskal, natomiast w kategorii dorosłych triumfował Piotr Trojanowski.