W powiecie

Barbara Trybowska najlepsza w Sędziszowie!

W dniu 23.03.19 w Sędziszowie Małopolskim z udziałem 375 zawodników rozegrano IX Ogólnopolski Turniej Szachowy o puchar Burmistrza miasta. Rewelacyjnie zagrała Barbara Trybowska UKS „Orlik” Rudnik nad Sanem, która w silnie obsadzonym turnieju „Open” zajęła pierwsze miejsce wśród kobiet. W klasyfikacji ogólnej Basia uplasowała się na dziewiątym miejscu  w towarzystwie utytułowanych zawodników. W kategorii dziewcząt do lat 18 spory sukces zanotowała Patrycja Zygmunt zajmując miejsce drugie. Organizator zapewnił wszystkim uczestnikom ciepły posiłek, napoje i słodycze.

W rozgrywkach drużynowych III ligi podkarpackiej juniorów drużyna UKS „Orlik” uplasowała się na dobrym szóstym miejscu grając w składzie: Mazur Tomasz, Złotek Mikołaj, Słoniec Natalia, Słoniec Adrian, Toniak Adrian Zygmunt Patrycja ,Zygmunt Magdalena i dzielnie walcząca, debiutująca Cagara Wiktoria. Drużyna zapewniła sobie udział w przyszłorocznych rozgrywkach. Szachownicę trzecią wygrał zdecydowanie Adrian Słoniec uzyskując 7 punktów z 9 możliwych. Z rąk organizatora otrzymał piękny okazały puchar.

Źródło: UGiM Rudnik nad Sanem