sport

Ania Sabat zdobyła srebro na mistrzostwach Polski

Fantastyczny debiut zanotowała Anna Sabat na Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów .

Pochodząca z Jeżowego a trenująca w CWKS Resovia Rzeszów ,lekkoatletka w debiucie zdobyła srebrny medal w biegu na 800 metrów uzyskując bardzo dobry wynik 2,03.79.

Nie wiele zabrakło aby Ania uzyskła minimum na Halowe Mistrzostwa Europy które na początku marca odbędą się w Belgradzie.To największy sukces w karierze Ani.
-Czuję iż mogło być lepiej ,trochę zaspałam na finiszu ale i tak uważam że to był bardzo dobry start-pierwsze koty za płoty-powiedziała nam Ania

Zwyciężyła Martyna Galant z czasem 2,03.51 a trzecie miejsce zajęła Paulina Łapińska-Mikiewicz która uzyskała 2,03.89.Czwarte miejsce zajęła Oliwia Pakuła zawodniczka K.K.S. Victoria Stalowa Wola.

Rok temu złoty medal na tym dystansie zdobyła Inna mieszkanka naszego powiatu Danuta Urbanik-Cieślak , jednak w tym roku Danusia z powodu choroby nie startowała.