sport

Alan Bałut, Rafał Kania i Barbara Trybowska zwycięzcami plebiscytu sportowego rni24.eu

9 lutego w Dworze Dwikozy odbyła się Gala Finałowa Plebiscytów sportowych portali stw24.pl, rni24.eu, rta24.eu oraz tsa24.com ze specjalnym udziałem Anity Włodarczyk, Władysława Kozakiewicza i Jacka Wszoły.

W kategorii Talent trzecie miejsce i 290 głosów zdobył Mikołaj Waszkiewicz. Na drugim uplasował się Bartłomiej Giemza (412 głosów). Zwyciężył Alan Bałut z ilością 479 głosów.

W kategorii Trener trzecie miejsce z ilością 276 głosów zdobył Damian Skakuj. Drugie miejsce należy do Janusza Ossowskiego (390 głosów). Zwyciężył z ilością 578 głosów Rafał Kania.

W kategorii Zawodnik trzecie miejsce zdobył Damian Niedziałek z ilością 212 głosów. Druga była Anna Sabat (339 głosów), a zwyciężyła Barbara Trybowska zdobywając 515 głosów.

Galę poprowadzili Agata Linek i Janusz Łopuch.