
We wtorek w miejscowości Zarzecze policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego z udziałem motocykla i pojazdu osobowego. Poszkodowany motocyklista helikopterem został przetransportowany do szpitala w Rzeszowie, kierowca fiata został przewieziony do szpitala w Nisku.
Około godz. 9 policjanci zostali wezwani na miejsce wypadku drogowego w Zarzeczu. Po rozpytaniu świadków funkcjonariusze ustalili, że kierowca fiata punto wyjeżdżając z ul. Mickiewicza wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z motocyklem marki honda. Obaj kierowcy byli trzeźwi.
Poszkodowany motocyklista 52-letni mieszkaniec Rybnika helikopterem został przetransportowany do szpitala w Rzeszowie. Kierowca fiata 85-letni mieszkaniec Zarzecza został przewieziony do szpitala w Nisku.
źródło: KPP Nisko
Facebook
RSS