Kronika Policyjna

7 osób odpowie za pobicie i zniszczenie auta

7 osób odpowie za pobicie i zniszczenie auta

Policjanci z posterunku w Jeżowem zakończyli czynności w sprawie zniszczenia pojazdu i pobicia mieszkańców Łętowni. Poszkodowani zostali zaatakowani przez siedmiu mężczyzn z Jeżowego, którzy powybijali w pojeździe szyby w ich pojeździe, pourywali też lusterka i zniszczyli karoserię.

Całe zajście miało miejsce pod koniec marca. Poszkodowani zostali zwabieni do Jeżowego pod pretekstem konieczności podwiezienia kolegi. Pojechali oplem nad zalew w Kowalach, gdzie czekali na nich napastnicy. Jako pierwszego zaatakowali kierowcę. W międzyczasie jeden z napastników zaczął skakać po dachu opla. Poszkodowani próbowali uciekać samochodem. Sprawcy poruszali się audi i bmw. W trakcie krótkiej ucieczki pojazdy próbowały się wzajemnie wyprzedzać. Doszło do bocznego zderzenia samochodów. Opel został zablokowany przez audi i bmw, z których wyskoczyło siedmiu napastników. Próbowali dostać się do wnętrza zamkniętego samochodu, butelką wybili szybę w pojeździe.

Pasażerowie opla byli bici pięściami do całym ciele. Na kolanie jednego z poszkodowanych została rozbita butelka. Napastnicy żądali zwrotu pieniędzy za uszkodzone podczas ucieczki bmw. Kierowca opla poszedł do bankomatu i dał im połowę rekompensaty za zniszczenia. W zastaw za drugą połowę, która miała być wypłacona następnego dnia, napastnicy zabrali kierowcy prawo jazdy.

Sprawa trafiła na Policję, która zatrzymała i przesłuchała sprawców. Siedmiu mężczyzn z Jeżowego w wieku 19-27 lat usłyszało zarzuty pobicia i zniszczenia pojazdu. Wszyscy dobrowolnie poddali się karze. Powodem napaści był konflikt, który powstał na jednej z wcześniejszych prywatek.

Źródło: KPP Nisko

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Zabrał kluczyki pijanemu kierowcy

rni24.eu1 marca 2021

Nietrzeźwi mężczyźni leżeli na jezdni

rni24.eu23 lutego 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

rni24.eu22 lutego 2021

Policjanci uratowali kobietę

rni24.eu17 lutego 2021

Za kradzież perfum trafił do aresztu

rni24.eu16 lutego 2021

Policjanci poszukują zaginionego

rni24.eu15 lutego 2021

Mężczyzna podtruł się czadem

rni24.eu9 lutego 2021

Niżańska Policja ostrzega przed oszustami

rni24.eu5 lutego 2021

Spotkanie z uczniami w ramach zbliżającego się “Dnia bezpiecznego internetu”

rni24.eu1 lutego 2021