Kronika Policyjna

7 osób odpowie za pobicie i zniszczenie auta

7 osób odpowie za pobicie i zniszczenie auta

Policjanci z posterunku w Jeżowem zakończyli czynności w sprawie zniszczenia pojazdu i pobicia mieszkańców Łętowni. Poszkodowani zostali zaatakowani przez siedmiu mężczyzn z Jeżowego, którzy powybijali w pojeździe szyby w ich pojeździe, pourywali też lusterka i zniszczyli karoserię.

Całe zajście miało miejsce pod koniec marca. Poszkodowani zostali zwabieni do Jeżowego pod pretekstem konieczności podwiezienia kolegi. Pojechali oplem nad zalew w Kowalach, gdzie czekali na nich napastnicy. Jako pierwszego zaatakowali kierowcę. W międzyczasie jeden z napastników zaczął skakać po dachu opla. Poszkodowani próbowali uciekać samochodem. Sprawcy poruszali się audi i bmw. W trakcie krótkiej ucieczki pojazdy próbowały się wzajemnie wyprzedzać. Doszło do bocznego zderzenia samochodów. Opel został zablokowany przez audi i bmw, z których wyskoczyło siedmiu napastników. Próbowali dostać się do wnętrza zamkniętego samochodu, butelką wybili szybę w pojeździe.

Pasażerowie opla byli bici pięściami do całym ciele. Na kolanie jednego z poszkodowanych została rozbita butelka. Napastnicy żądali zwrotu pieniędzy za uszkodzone podczas ucieczki bmw. Kierowca opla poszedł do bankomatu i dał im połowę rekompensaty za zniszczenia. W zastaw za drugą połowę, która miała być wypłacona następnego dnia, napastnicy zabrali kierowcy prawo jazdy.

Sprawa trafiła na Policję, która zatrzymała i przesłuchała sprawców. Siedmiu mężczyzn z Jeżowego w wieku 19-27 lat usłyszało zarzuty pobicia i zniszczenia pojazdu. Wszyscy dobrowolnie poddali się karze. Powodem napaści był konflikt, który powstał na jednej z wcześniejszych prywatek.

Źródło: KPP Nisko

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Posterunek Policji w Ulanowie w nowej odsłonie

rni24.eu21 października 2021

Poszukiwani świadkowie pożaru

rni24.eu19 października 2021

Konferencja powiatowa z udziałem Policji

rni24.eu14 października 2021

Pijany kierowca mazdy zatrzymany dzięki reakcji świadka

rni24.eu13 października 2021

Do skradzionej betoniarki dotarli po śladach kół

rni24.eu8 października 2021

Skradziona piła szybko trafiła do właściciela

rni24.eu6 października 2021

Policyjne działania „Motocykl”

rni24.eu4 października 2021

Ukradł portfel z dokumentami, usłyszał zarzuty

rni24.eu4 października 2021

Kradł paliwo z tirów z budowy S-19, został zatrzymany

rni24.eu29 września 2021