Kronika Policyjna

19-latek z Rudnika nad Sanem zatrzymany nietrzeźwy z narkotykami

19-latek z Rudnika nad Sanem zatrzymany nietrzeźwy z narkotykami

Policjanci ruchu drogowego z Niska, zatrzymali do kontroli drogowej opla, którego kierowca jechał z prędkości 105 km/h, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. 19-latek był nietrzeźwy i nie posiadał uprawień do kierowania. W schowku samochodu policjanci znaleźli młynek z suszem, a w domu woreczki z substancjami prawnie zabronionymi.

Ulica Ługowa w Zarzeczu, wskazywana jest na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa jako miejsce zagrożone, z powodu częstego przekraczania przez kierowców prędkości. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo, policjanci ruchu drogowego, cyklicznie monitorują ten właśnie odcinek drogi.

W sobotę o godz. 7, funkcjonariusze ruchu drogowego zauważyli jadącego tą właśnie ulicą, z dużą prędkością opla. Zmierzyli jego prędkość i okazało się, że w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, kierowca miał na liczniku 105 km/h. Zatrzymali auto do kontroli drogowej.

Za kierownicą siedział 19-latek z Rudnika nad Sanem. Czuć było on niego alkohol. Badanie stanu trzeźwości wykazało prawie promil alkoholu w jego organiźmie. W trakcie sprawdzania w policyjnych bazach okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. Razem z nim autem podróżowało jeszcze dwoje pasażerów, którzy na widok funkcjonariuszy zrobili się nerwowi. Ich zachowanie wskazywało, że mogą oni mieć coś do ukrycia, dlatego policjanci podjęli decyzję o przeszukaniu samochodu. W schowku znaleźli młynek z suszem.

Kierowca i pasażerowie zostali zatrzymani. Policjanci przeszukali ich odzież. U jednego z pasażerów, 20-letniego mieszkańca Rudnika nad Sanem, funkcjonariusze znaleźli młynek i osmoloną lufkę.

W toku dalszych czynności, podczas przeszukania, w pokoju kierowcy policjanci znaleźli woreczki z suszem, z białą substancją, z kryształkami i tabletkami. Susz leżał luzem na biurku, pozostałe narkotyki były schowane w szufladzie biurka i na półce. W miejscu zamieszkania 20-letniego pasażera, w bębnie pralki, w pomieszczeniu gospodarczym, funkcjonariusze znaleźli młynek z zawartością suszu.

Wstępne badania potwierdziły, że w zabezpieczonych woreczkach znajdują się substancje prawnie zabronione.

 

Źródło KPP Nisko

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Najgroźniejsi przestępcy seksualni w Europie – Wśród nich jest Polak

rni24.eu27 października 2020

Policjant reanimował kobietę do przyjazdu karetki

rni24.eu27 października 2020

Osocze ozdrowieńców pilnie potrzebne !

rni24.eu26 października 2020

Lista stacji kontroli, na których światła w pojeździe sprawdzisz za darmo

rni24.eu22 października 2020

Uwaga Cyberprzestępczość – fałszywe i niebezpieczne e-maile

rni24.eu20 października 2020

Pijana “Trójka “ciągnikiem na przejażdżce- zatrzymała ich policja

rni24.eu19 października 2020

Jazda na cudzej karcie kierowcy i fałszywe prawo jazdy

rni24.eu15 października 2020

Policjanci opowiadali dzieciom o bezpieczeństwie

rni24.eu13 października 2020

Wypadek śmiertelny w Katach

rni24.eu12 października 2020