Pokaż ogłoszenia

Informacje kontaktowe
Kontakt Edyta
: 797821257
: Polska
: PLN 0.00
Więcej informacji
PRACA PRZY ŚCINCE RÓŻ Z DARMOWYM TRANSPORTEM DO HOLANDII
SPOTKANIE REKRUTACYJNNO - INFORMACYJNE
Jesteśmy spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk,certyfikatu 5169 jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą.

Zapraszamy na spotkanie rekrutacyjno-informacyjne, które odbędzie się
28 lutego 2019 w Nisku
Niżańskie Centrum Historii i Tradycji ul. Kościuszki 1
(budynek dawnej Biblioteki Miejskiej)

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie tel. 797821257 lub przyjdź spotkać się z nami czekamy na Ciecie od godz. 10:00 do 14:00

Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka angielskiego!!!
Pokrywamy koszty wyjazdu!!
Możliwość wyjazdu w parze lub grupie.

Zadania:
• ścinanie róż
• pielęgnowanie kwiatów
• sortowanie ściętych kwiatów
• kontrola jakości
• przygotowywanie kwiatów do wysyłki
Wymagania:

• Dyspozycyjność do pracy długoterminowej - min. rok
• Dobry stan zdrowia, dobra kondycja fizyczna
• Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na szklarni
Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie, na podstawie holenderskiej umowy możliwość umowy polskiej
• Długoterminowy kontrakt
• Terminowe, co tygodniowe wypłaty wynagrodzenia
• Ubezpieczenie, zakwaterowanie, transport do pracy
• Opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacje można przesłać na adres biuro.jaslo@beetsma.pl
Prosimy o dopisanie następujących klauzul:
Klauzula nr 1 – obecny proces rekrutacyjny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-6
if (document.currentScript) {

Kontakt

Redakcja
tel.
881 252 577
e-mail: redakcja@stw24.pl

tel. 570 224 700
e-mail: biuro@stw24.pl

Szybki kontakt
e-mail: kontakt@stw24.pl