Pokaż ogłoszenia

Informacje kontaktowe
Kontakt Barski Krzysztof
: Polska, Nisko
: PLN 0.00
Więcej informacji
NOBILLA SP. Z O.O. SP.K. zatrudni od zaraz osobę na stanowisku: OPERATOR LINII PAKUJĄCEJ I NALEWAJĄCEJ .
Praca w systemie jednomianowym.
Zakres obowiązków :
Obsługa nieskomplikowanych linii pakujących i nalewających oraz innych urządzeń niezbędnych w procesie pakowania, kontrola pracy urządzeń towarzyszących, korygowanie zakłóceń pracy linii produkcyjnych celem uzyskania opakowań jednostkowych zgodnych z wymogami norm jakościowych.
Wymagania :
Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość specyfiki pracy na produkcji, umiejętność czytania programów sterujących pracą linii produkcyjnych.
Wynagrodzenie:
2.000,00 PLN netto + premia kwartalna w wysokości do 30% uzależniona od wydajności pracy na produkcji.
Aplikacje z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) proszę przesyłać na adres: rekrutacja@baaspanel.com.pl
if (document.currentScript) {

Kontakt

Redakcja
tel. 500 173 067
e-mail: redakcja@stw24.pl

tel. 514 709 109
e-mail: biuro@stw24.pl

Szybki kontakt
tel. 570 224 700
e-mail: kontakt@stw24.pl