Fotorelacje

Anna Sabat najpopularniejszym sportowcem portalu rni24.eu

Anna Sabat została najpopularniejszym sportowcem roku 2016 w pierwszym Plebiscycie Sportowym portalu rni24.eu. Lekkoatletka uzyskała 1212 głosów, które oddali na nią czytelnicy.

Ania od lat jest związana ze stalowowolską Spartą, aktualnie trenuje w CWKS Resovia Rzeszów.

Drugie miejsce zajęła Katarzyna Kargol, zdobyła 669 głosów. Katarzyna ostatni sezon trenuje w CWKS Resovia Rzeszów, w latach wcześniejszych związana z MKL Sparta Stalowa Wola

Trzecie miejsce zdobył bramkarz Tomasz Wietecha, od ostatniego sezonu jest związany z Sokołem Nisko, wcześniej przez wiele lat był wsparciem dla Stali Stalowa Wola. Był związany również ze Stalą Rzeszów. Głos na niego oddało 325 osób.

Wyłonieni zostali także najpopularniejsi trenerzy i talenty.

W kategorii talent, pierwsze miejsce zajął Adrian Kostyra, na którego zagłosowało 860 osób. Adrian jest zawodnikiem klubu Sokołek Nisko. Podczas turnieju SOKOŁEK WINTER CUP w 2016 roku poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa strzelając 11 goli.

Drugie miejsce z liczbą głosów 726 zajęła Marta Olejarczyk, utalentowana piłkarka Sokoła Kolbuszowa Dolna. We wrześniu 2016 została powołana do reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej do lat 17 na turniej eliminacyjny Mistrzostw Europy na Węgrzech.

Trzecie miejsce i 320 głosów czytelników uzyskała Barbara Trybowska, od lat związana z UKS ORLIK w Rudniku nad Sanem. Barbara znajduje się w czołówce najlepszych szachistek w Polsce. Podczas Mistrzostw Polski w grach szybkich, w Koszalinie w sierpniu 2016 roku, zajęła wysokie 6 miejsce.

W kategorii trener najwięcej głosów – 890 zdobyła Agata Zych. To niezwykle lubiana i popularna trenerka siatkówki. Pod jej skrzydłami AKS ORKAN NISKO w ubiegłym roku został vice- mistrzem podkarpackiej ligi kadetów.

Drugie miejsce zajął Marcin Stróż uzyskując 640 głosów czytelników. Marcin związany jest z Sokołem Nisko od 2012 roku jako trener grup dziecięcych. Jego podopieczni niejednokrotnie triumfowali w turniejach, w których uczestniczyli.

Trzecie miejsce zdobył Paweł Szafran. Od 2016 roku jest on trenerem LZS ŹDZIARY. To wieloletni zawodnik Stali Stalowa Wola, spędził z zespołem 11 sezonów.